Столичні правоохоронці затримали групу псевдополіцейських – Нацполіція + ФОТО

Кримінал, Поліція 09:43, 11.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисники займалися розбоями, грабежами та вимаганням грошей.
Встановлено, що зловмисники підшукували «жертв», підстерігали їх біля місць проживання, а згодом, вдаючись до фізичної розправи або залякування, вимагали у них гроші та цінне майно.
Зокрема одного чоловіка зловмисники очікували у дворі багатоквартирного будинку: завдали кілька ударів по голові та, погрожуючи пістолетом, відібрали мобільний телефон і ключі від квартири. Поки кілька осіб силоміць утримували чоловіка у машині, інші спільники винесли з його житла цінні речі.
 
У деяких випадках спільники представлялися співробітниками поліції.
Оперативники Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України та слідчі столичної поліції провели у зловмисників кримінального угруповання понад двадцяти санкціонованих обшуків.
Головним фігурантам уже оголошено про підозру.
Нагору