Столичні правоохоронці розповіли про виїзди до двох горе-матерів

Кримінал 13:07, 16.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Обидві виховували дітей у стані алкогольного та наркотичного спʼяніння.

Днями до київських правоохоронців надійшло повідомлення про жінку, яка погрожувала сусідам ножем. Ба більше, з її квартири було чутно звуки бійок та дитячого плачу.

«На місці події інспектори побачили двох дітей віком 2 та 6 років, які були в брудному одязі та голодні. Мати мала неохайний вигляд та перебувала в стані наркотичного сп’яніння», — коментують у пресслужбі патрульної поліції.

Охоронці порядку передали малюків інспекторам ювенальної превенції, а горе-матір з травмами ушпиталили.

Ще один схожий випадок трапився також нещодавно в києві. Тоді по допомогу до поліції звернувся небайдужий перехожий, який побачив на вулиці неадекватну жінку та дворічну дитину з нею.

Прибувши на місце, поліцейські викликали працівників ювенальної превенції. Інспектори провели профілактичну бесіду з громадянкою та склали на неї протокол за статтею «Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей».

Нагору