Столичні поліцейські затримали чоловіка за крадіжку ноутбука з навчального закладу

Кримінал 14:41, 15.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

До поліції Києва надійшло повідомлення про крадіжку ноутбука з кабінету вчителя.

У ході проведення комплексу слідчо-розшукових заходів правоохоронці встановили особу підозрюваного. Порушником виявився 46-річний мешканець Київської області.

Правоохоронці встановили, що зловмисник через вікно проник до кабінету, поцупив техніку й таким же чином втік з навчального закладу. Під час слідчих дій поліцейські вилучили у чоловіка верхній одяг і взуття, які збіглися з доказами, зафіксованими на місці події, а також розшукали та вилучили ноутбук, який ділок вже встиг збути.

Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагору