Столичні митники вилучили акумуляторів для авто на понад 600 тисяч гривень, – ФОТО

Суспільство 14:19, 23.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київські митники вилучили автомобільні акумулятори, які одне з київських підприємств заявило до митного оформлення як побутові електричні акумулятори, аби скористатися пільгами зі сплати мита та ПДВ. Наразі прилади загальною вартість понад 650 тисяч гривень вилучено за протоколом про порушення митних правил.
Про це йдеться в повідомленні пресслужби Київської митниці.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.

Зазначається, що загалом імпортер задекларував 130 акумуляторів польського виробництва загальною вартістю 656 тисяч гривень.

Невідповідність заявленого фактичному митники встановили під час митного огляду товару. Наявне на товарі маркування свідчило, що імпортуються саме автомобільні акумулятори. Така ж інформація містилася і на сайті виробника, – йдеться в повідомленні.

Наразі акумулятори для автомобілів Київською митницею вилучено за протоколом про порушення митних правил. Справу буде скеровано до суду.

На Київській митниці зауважили, що тимчасово, на час дії воєнного стану, але не більше ніж до 1 травня 2023 року, від оподаткування ввізним митом та ПДВ звільнено ряд товарів, однак на автомобільні акумулятори, що класифікуються за кодом УКТЗЕД 850710, пільги з оподаткування не поширюються.
Як ми писали раніше, правоохоронці повідомили про підозру колишньому посадовцю Київської митниці. Маючи доступ на склади відомства, він за два роки викрав товарів на понад 40 млн гривень.
Також розповідали про те, що київськими митниками виявлено спробу незаконного переміщення у міжнародному експресвідправленні БАДів з вмістом особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якої в Україні заборонено.
Джерело: 44.ua

Нагору