Столична поліція затримала двох працівників автомийки за крадіжку грошей з автомобіля клієнтки

Кримінал 16:48, 25.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Киянка під час нічної тривоги сховала заощадження у багажнику та віддала авто на мийку. Після обслуговування частина коштів зникла.

Правоохоронці з’ясували, що двоє працівників помітили гроші — 22 500$ та 1 700€ — і вирішили привласнити їх, поділивши між собою.

Обох затримали, більшу частину суми вилучили та повернули власниці.

Нагору