Столична молодь прибрала від сміття Нацпарк “Голосіївський”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ліс не смітник – так вирішила столична молодь та вчергове провела чергову толоку у столичному Нацпарку “Голосіївський”.
Як розповіли на Facebook-сторінці НПП “Голосіївський”, до прибирання долучились небайдужі: волонтери, студенти та організація Let’s do it, Ukraine.
Завдяки ним було зібрано майже півтони сміття поблизу Китаївського монастиря та 27 сміттєвих пакетів побутового сміття з берегів каскаду Китаївських ставків.

