Стартує виставка «Світло крізь темряву»
Поділитися в
Копіювати посилання
Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва в рамках проєкту Kyїv Art School презентує виставку Ганни Криволап «Світло крізь темряву».
Живописні серії Ганни Криволап – надзвичайно впізнавані за широким нестримним мазком, яскравою колористичною гамою та непересічними ідеями, які викликають захоплення. Нині мисткиня презентує важливий творчий проєкт – «Світло крізь темряву» – живопис, написаний під час війни.
«Надзвичайно втішені, що Ганна Криволап повертається із такою потужною виставкою у простір Музейно-виставкового центру Музею історії міста Києва. Раніше, у 2019 році, відбувся масштабний виставковий проєкт «Причетність», де в живописних пейзажах і абстрактних композиціях художниця зашифрувала українські символи. Не менш важлива для нас і тяглість проєкту Kyїv Art School», — зауважує генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.