Справа про розкрадання 113 га на Оболоні: один із фігурантів здав спільників за рік умовно

Закон, Криминал 17:11, 8.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сьогодні правоохоронці відкрили щонайменше 10 кримінальних проваджень, що належать до діяльності злочинної групи. Один із її членів пішов на угоду з правоохоронцями та надає все більше нової інформації.

Голосіївський районний суд Києва засудив одного з членів київського злочинного угруповання, яке займалося підробкою документів, створенням фіктивних підприємств та незаконними операціями з нерухомістю. Чоловік визнав свою провину та погодився співпрацювати зі слідством. За це йому замінили роком умовного терміну три роки реального ув’язнення.

Підозрюваний розкрив своїх спільників, а також розповів про інші епізоди їхньої протизаконної діяльності. Цією інформацією підозрюваний поділився в рамках слідства у справі про незаконний продаж 113 га землі на київській Оболоні вартістю понад $11 млн. За даними Delo.ua, справа протягом кількох років спочатку безуспішно розслідувалася, а потім була зовсім занедбана.

Нещодавно розслідування поновив Офіс Генпрокурора України. У свою чергу, відомство також підключило до розслідування міжнародні організації.

Таким чином, на сьогодні правоохоронці визначили участь у угрупованні понад десяток фігурантів. Серед них – Антон Шубенков, Костянтин Кривопуст, Ольга Алісименко, Андрій Головатюк та Олександр Боднарчук. Двоє останніх перебувають у бігах.

Джерело: delo.ua

Нагору