Співробітники СБУ проводять контррозвідувальні заходи в урядовому кварталі, – ФОТО, ВІДЕО

Суспільство 10:35, 11.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні заходи на території Печерського району Києва, зокрема в межах урядового кварталу та на прилеглих територіях.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!
Заходи відбуваються у взаємодії з Управлінням державної охорони України, Національною поліцією та Військовою службою правопорядку Збройних сил України.

Мета – перевірка та посилення контрдиверсійного захисту важливих державних об’єктів, підвищення безпеки осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона. Це особливо важливо в умовах збройної агресії рф, яка намагається дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким способом, – зазначили в СБУ.

Повідомляється, що за безпосередньою участю представників Управління держохорони правоохоронці здійснюють огляд території й окремих приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) з метою виявлення заборонених до обігу предметів та перевірку громадян, які перебувають на території урядового кварталу.

Як зауважили в СБУ, безпекові заходи відбуватимуться з урахуванням правового режиму воєнного стану. Під час їх проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями столиці, перевірка документів громадян й огляд автомобілів.

Служба безпеки України закликає громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців, мати із собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.

Також ми раніше повідомляли про те, що у Київській області військові продовжують укріплювати рубежі оборони та зміцнюють позиції.
Крім того, писали, що у росії наразі немає відповідних сил та засобів, аби здійснити повторний наступ на Київ.
Джерело: 44.ua

Нагору