Спецпризначенець поліції Києва став чемпіоном Європи з бойових мистецтв

 Поділитися

Поділитися в

Поліцейський Микита Нємикін в складі офіційної збірної команди України взяв участь у міжнародних змаганнях, що проходили в Угорщині.
Відповідно до плану календаря міжнародних змагань, у місті Залаегерсег в період 17-19 грудня 2021 року двоє співробітників полку поліції особливого призначення № 2 взяли участь у Чемпіонаті Європи з бойових мистецтв «Комбат самозахист ICО». У складі збірної команди України спецпризначенці виступали у восьми розділах єдиноборств.
Поліцейські змагались у двох розділах єдиноборств, а саме – Oriental Boxing та Light Boxing. Майстер спорту України лейтенант поліції Микита Нємикін загалом провів дев’ять поєдинків, в яких здобув по чотири перших та чотири других місця у ваговій категорії 74 кг.
Окрім того, він виконав спортивну кваліфікацію Майстер спорту Міжнародного класу та вже у жовтні 2022 року буде представляти Україну на Чемпіонаті Світу з бойових мистецтв в Італії. У підсумку разом із колегою Іллею Жуковським збірна команда України виборола перше місце у Чемпіонаті Європи з бойових мистецтв.
Відділ комунікації поліції Києва
Нагору