Сьогодні з Києва вирушила допомога Херсону: що передали звільненому місту, – ФОТО

Суспільство 11:12, 21.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

21 листопада до звільненого від російських окупантів Херсону від Києва відправилась гуманітарна допомога.
Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко та зазначив, що були з’ясовані гострі потреби міста та мешканців та відправлена важлива допомога.

Від столичної громади ми підготували і відправили найнеобхідніше для звільненого від російських варварів міста. З’ясували гострі потреби і передаємо Херсону, зокрема техніку:

5 пасажирських автобусів,
4 вантажних авто,
сміттєвоз,
екскаватор,
2 карети швидкої.

А також 11 генераторів ( 2кВт та 5кВт) та медичне обладнання: 30 апаратів ШВЛ, 30 апаратів для дихання (АМБУ), витратні матеріали, – наголосив мер Києва.

Також очільник столиці повідомив, що в обласний центр та населені пункти поруч з ним, відправили й продукти харчування та теплий одяг.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин Києва, області та України, щоб ви завжди були в курсі.

Передали в Херсон та населені пункти поруч з ним і продукти харчування – продовольчі набори і по 10 тонн олії, цукру та крупи. Поїхали також теплі ковдри, одяг. Та будівельні матеріали, інвентар, інструменти, – зазначив Кличко.

Крім того, міський голова столиці також повідомив, що Київ планує передати Херсону грошову допомогу: на найближчому засіданні Київрада розгляне виділення 50 мільйонів гривень.

Плануємо надати від Києва Херсону і грошову підтримку. Київрада на найближчому засіданні розгляне виділення 50 мільйонів гривень. Так, як ми виділяли на відбудову містам і селищам Київської агломерації, що постраждали від окупації російськими варварами. Сьогодні складно всім, але ми повинні допомагати один одному. Щоб разом вистояти і перемогти, – підсумував Віталій Кличко.

Також ми раніше розповідали про те, що Київська громада готує допомогу Херсону.
Крім того, ми писали, що до Херсону з Києва прибув перший за час повномасштабного вторгнення рф поїзд.
Джерело: 44.ua

Нагору