«Собаки, що лікують серця»: у Києві поліцейські кінологи та психологи провели пет-терапію для студентів
Поділитися в
Копіювати посилання
Теплий і щирий захід на кілька годин перетворив фронт-офіс МДУ на простір довіри, підтримки та спокою. Так, під час зустрічі учасники знайомилися з чотирилапими помічниками столичної поліції, спостерігали за їхньою роботою та мали можливість відчути терапевтичний ефект, який передає простий контакт із собакою.
Поліція Києва продовжує долучатися до ініціатив, що сприяють психологічній підтримці громадян, та нагадує: допомога може приходити у різних формах – через улюблену справу, через спілкування або ж через теплий дотик песика, який здатен повернути відчуття безпеки навіть у найважчі моменти.