Сміття вивозили чотири дні: у Києві ліквідували стихійне звалище біля Дніпра, – ФОТО

Суспільство 12:21, 8.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Дарницькому районі Києва комунальники ліквідували стихійне звалище біля Дніпра. Для того, щоб вивезти все сміття, знадобилося багато мішків та чотири дні.
Про це повідомили в пресслужбі комунального підприємства "Плесо".

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua". Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Для того, щоб усе прибрати, залучили спеціальну техніку.

Нещодавно до КП "Плесо" звернулися жителі міста та повідомили про стихійне звалище біля затоки "Комуніст" (поки "Комуніст"). За 4 дні мобільна бригада КП "Плесо" прибрала за допомогою спецтехніки і вивезла це сміття. Ще раз звертаємо увагу на те, що сміття не падає з неба. Сміття залишають люди. Не поводьтеся так. Викидайте сміття у контейнери та у призначені для цього місця, – підкреслили комунальники.

У пресслужбі підприємства закликали мешканців столиці повідомляти про забруднені ділянки біля столичних водойм.

Влаштування сміттєзвалищ у прибережних захисних смугах навколо водойм прямо заборонено законом – стаття 89 Водного кодексу України, – резюмували комунальники.

Також ми писали про те, що в Дарницькому районі Києва прибирали сміття на вулиці Трускавецькій, яка була завалена будівельним великогабаритним сміттям. В результаті прибирання вивезли понад 15 вантажівок.
Крім того, повідомляли, що небайдужі мешканці Києва прибирали сміття в Оболонському районі столиці. При цьому молоді люди підійшли креативно до прибирання.
Джерело: 44.ua

Нагору