Слідчі повідомили про підозру 17-річному юнаку, який пограбував киянку в Голосіївському районі

Поліція 09:20, 1.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

22-річна заявниця повідомила правоохоронцям, що за допомогою сервісу оголошень домовилась з незнайомцем про продаж свого мобільного телефону. Однак після того, як дівчина передала «покупцю» ґаджет для огляду – він втік, не розрахувавшись.

 

Поліцейські встановили особу порушника. Ним виявився 17-річний мешканець Чернігівщини, який нещодавно приїхав до столиці.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 186 ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років.

Нагору