Скільки у Києві за рік загинуло цивільних, лунало тривог та пошкоджено будівель

Суспільство 15:13, 24.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

За рік війни у Києві через обстріли загинули понад 160 людей, а повітряна тривога у столиці лунала 680 разів.
Про це повідомив очільник Києва Віталій Кличко та в цифрах показав про реалії столиці за рік широкомасштабної війни.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.

Друзі! Рік широкомасштабної війни столиця оборонялася, жила і працювала. Ми – кожен на своєму місці – робили і робимо все для Перемоги й звільнення нашої держави від російського агресора. Я дякую всім киянам, які стояли пліч-о-пліч в перші дні і тижні, аби Київ вистояв. Дякую нашим воїнам, які героїчно б’ються за свободу України! – наголосив мер Кличко.

Також він зазначив, що з 24 лютого 2022 року у Києві:

повітряна тривога пролунала 680 разів;
пошкоджені понад 700 будівель, зокрема, 417 багатоповерхових та 109 приватних будинків, а також 93 заклади освіти;
«Київська служба порятунку» здійснила 48 виїздів на ліквідацію наслідків ракетних обстрілів у столиці;
на місця ракетних атак та атак дронами бригади «швидкої» здійснили 929 виїздів, надали допомогу 713 пацієнтам
загинули понад 160 цивільних мешканців, серед них – 5 дітей.

Крім того, міський голова столиці вказав, що у Києві зареєстровано понад 229 тисяч внутрішньо переміщених осіб, серед яких – 40 тисяч дітей; понад 8 тисяч киян в перші місяці війни щоденно отримували допомогу від Гуманітарного штабу Києва. Натомість, Гуманітарний штаб Києва залучив допомогу від 130 міжнародних партнерів.
Також глава столиці Віталій Кличко написав, що за рік війни у Києві:

метро, як укриття, приймало одночасно до 66 940 киян;
висадили в місті майже 6000 дерев;
одружились 24 852 пари;
розлучились 2 688 пар;
народилось 16 461 немовля, зокрема 8 507 хлопчиків та 7 954 дівчинки. Серед новонароджених – 278 двієнь та 4 трійні.

Нагадаємо, ми розповідали раніше, що міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до киян та українців у річницю повномасштабного вторгнення та нагадав, як столиця пережила перші миті.
Крім того, повідомляли про те, що Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у річницю повномасштабного вторгнення.
Джерело: 44.ua

Нагору