Скасувати комендантську годину у Києві та дозволити містянам переміщатись по місту на таксі у новорічну ніч: петиції киян

Суспільство 16:06, 13.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Кияни пропонують скасувати лише на один день, на новорічну ніч, дію комендантської години у місті. Інша пропозиція стосується переміщення по місту на свято. Так, громадськість вимагає дозволити населенню використовувати служби таксі і таким чином переміщатись по місту у Новий рік.
Петиція щодо скасування комендантської години №11598 наразі набрала 165 підписів із 6000 необхідних.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин Києва, області та України, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.
Так, автор петиції Тимофій Мірошнік, вважає, що треба хоча б на один день, на Новий рік, скасувати дію комендантської години.

Вважаю що варто відмінити комендантську годину на Новий Рік, так як все одно багато людей буде повертатись від друзів/родичів, далеко не у всіх буде можливість залишитись на ночівлю там де святкували, – написав Мірошнік.

Щодо іншої петиції, в якій автор пропонує видати водіям таксі спецперепустки та дозволити працювати в новорічну ніч, то наразі її підписали 832 особи.

Пропоную видати водіям таксі спецпропуски з дозволом на роботу в ніч з 31.12.2022 по 01.01.2023 аби мешканці та гості столиці змогли спокійно зібратись і доїхати додому чи то в гості до друзів/родичів до 12 години ночі та добратися своїх домівок після 12 годин ночі, – зазначив автор звернення Євгеній Чиж.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що у Києві на Софійській площі все-таки встановлять новорічну ялинку, хоча ідея монтажу святкового дерева викликала спротив деяких мешканців столиці, і вона буде «символічною».
Також писали про те, що мешканці Києва пропонують створити «Пункт Незламності» в Київській міській держадміністрації. Про це йдеться в петиції №11578, яка зареєстрована на сайті Київради.
Джерело: 44.ua

Нагору