Скандальне будівництво на Микільській Слобідці прикрили: результат перевірки

Будівництво 11:03, 27.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Держінспекція містобудування та архітектури завершила позапланову перевірку будівництва житлового комплексу на Микільсько-Слобідській, 7-9, що викликало хвилю опору з боку місцевих жителів.

Про це у п’ятницю, 26 листопада, повідомили у пресслужбі відомства.

У ДІАМ розповіли, що за результатами перевірки було складено акт, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності та винесено приписи, у тому числі про зупинення підготовчих та будівельних робіт.

Серед порушень було виявлено, що густота населення житлового комплексу втричі перевищує допустимі норми, не дотримана кількість паркувальних місць та інші нюанси.

У відомстві наголосили, що приписи інспекції є обов’язковими до виконання. У разі систематичного невиконання вимог розпоряджень ДІАМ звернеться до суду з позовом про припинення права на виконання підготовчих або будівельних робіт. Також перевірять законність рішень у сфері містобудівної діяльності щодо видачі Департаментом містобудування та архітектури КМДА містобудів забудови земельної ділянки. У разі виявлення порушень містобудівного законодавства, ДІАМ вимагатиме через суд скасувати МУО.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, проти будівництва житлового комплексу на Микільсько-Слобідській, 7-9 активно виступають місцеві жителі. Це часто призводить до протистоянь із бійками з постраждалими з представниками будівельної компанії. Раніше влада Києва заявила, що планує викупити земельну ділянку. А мер Віталій Кличко повідомив, що місто не надавало забудовнику жодних дозвільних документів, відтак будівництво тут – незаконне.

Детально з документами щодо житлового комплексу ознайомилися експерти, звіт можна побачити, перейшовши за посиланням.

Нагору