Щоб не ревнував: киянка ножем поранила чоловіка

Кримінал 14:08, 13.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві правоохоронці затримали жінку, яка ножем вдарила свого чоловіка у живіт.

Про це повідомляє столична поліція.

Інцидент стався у Святошинському районі на вулиці Якуба Коласа.

До правоохоронців зателефонували медики та сповістили про госпіталізацію 52-річного чоловіка з проникаючим пораненням живота. За вказаною адресою виїхали слідчі.

Вже на місці правоохоронці встановили, що до злочину причетна дружина потерпілого.

«Ми з’ясували, що подружжя перебувало у квартирі знайомого та разом з господарем вживали алкоголь. Коли власник помешкання пішов спати, гості продовжили випивати. Згодом між чоловіком та дружиною виникла сварка через те, що чоловік приревнував жінку до друга. У відповідь на звинувачення фігурантка схопила ніж та вдарила ним чоловіка у живіт. Потерпілого госпіталізували до медичного закладу», – розповів слідчий Святошинського управління поліції Владислав Троцюк.

  

Нагору