Ще кілька тисяч столичних будівель вже з теплом
ЖКГ 14:18, 20.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці вже 7 175 будівель підключили до теплопостачання, вчора їх нараховувалось 5,2 тисячі.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
«З теплом на сьогодні 253 навчальних заклади, 378 дитячих садочки, 150 медзакладів та 165 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму. Що стосується осель киян – з опаленням наразі 6,2 тисячі житлових будинків», – поінформував міський голова.
Очільник міста зауважив, що установи і заклади соціальної сфери у столиці підключають за індивідуальними заявками їх керівників. Також за індивідуальними заявками подається тепло в будинки ОСББ та ЖБК.