Шахраї намагались заволодіти квартирами померлих самотніх киян

Общество 13:59, 20.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зусиллями прокуратури столичній громаді повернули 2 квартири вартістю понад 3,1 млн гривень у Святошинському районі.

Дві квартири, якими володіли самотні кияни, що не мали спадкоємців, стали предметом зазіхань. Одна з квартир виявилась проданою ще начебто до смерті власника з використанням підроблених документів. На іншу квартиру претендувала жінка, яка начебто мешкала з померлою та хотіла успадкувати її житло.

Як повідомили у Київській міській прокуратурі, прокурори через суд витребували ці квартири з незаконного володіння.

Завдяки зусиллям Святошинської окружної прокуратури міста Києва вдалося повернути територіальній громаді міста Києва 2 однокімнатні квартири, які після смерті їх власників мали перейти громаді міста.

Будинок в Святошинському районі, де була квартира померлого самотнього киянина.

Всі квартири визнано відумерлою спадщиною.

Протягом березня 2025 року судові рішення виконані — зареєстровано право комунальної власності на квартири по вул. Бахмацькій та вул. Симиренка.

Нагору