СБУ та ДБР викрили посадовців, які привласнили понад 64 млн грн на закупівлі авто для військових + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
До оборудки причетний начальник одного з відділів управління логістики Адміністрації ДССТ (Державної спецслужби транпорту). А також — посадовці з військової частини, яка виступала замовником авто, і представники афілійованої комерційної структури.

Восени 2024го чиновник ДССТ забезпечив перемогу у тендері підконтрольному комерційному підприємству. Ця компанія «виграла» тендер попри те, що у порівнянні з іншими учасниками торгів, її пропозиція була дорожчою на понад 64 млн грн.
Під час обшуків знайшли готівки на понад 105 мільйонів гривень. Учасникам схеми СБУ та ДБР повідомили про підозру.