Рига передала Києву 49 генераторів та теплових гармат, – ФОТО

Суспільство 16:19, 9.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

8 грудня Київ отримав гуманітарну допомогу від Риги. Латвійські партнери передали 49 генераторів та теплові гармати.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, пише пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб завжди бути в курсі всі подій та нічого не пропустити.

Зараз ворог цілеспрямовано цілить в енергетичні об’єкти, намагаючись позбавити українців електроенергії та тепла. По суті, це пряма війна з цивільним населенням… Наші енергетики та комунальні служби працюють посилено, щодня відновлюючи обладнання та мережі… Однак ситуація в енергетичній системі залишається складною. Тим значущішою та ціннішою є допомога у вигляді генераторів та обігрівачів, – сказав заступник голови Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що надане обладнання розвезуть, зокрема, й по пунктах обігріву, бо «теплова гармата здатна обігріти достатньо велику площу».

Також зазначається, що за відсутності централізованого водопостачання, місто забезпечить роботу бюветів від генераторів.

Також ми раніше повідомляли про те, що Міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву підписав меморандум про взаєморозуміння, щоб допомогти столиці України – Києву – у придбанні генераторів.
Крім того, писали про те, де у Києві можна придбати генератор, як правильно його вибрати, де встановити, за скільки його можна придбати та як правильно ним користуватися.
Джерело: 44.ua

Нагору