Рятувальники завершили аварійно-відновлювальні роботи на місці російського обстрілу 6 червня у Солом’янському районі столиці

Війна, ДСНС 08:26, 9.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Солом’янському районі Києва рятувальники завершили аварійно-відновлювальні роботи на місці російського обстрілу 6 червня. Про це розповіли в ДСНС України.

Вивезли понад 3 тис. т залишків будівельних конструкцій, з них лише за вчора– понад 660 т.

До розбору завалів на вечір 8 червня залучалися 99 надзвичайників та 39 одиниць техніки.

Нагадаємо, 6 червня внаслідок масованого російського удару по столиці загинули троє вогнеборців київського гарнізону, а ще 16 постраждали.

Психологи ДСНС на місці події надали допомогу 35 людям.

Нагору