Рятувальники у Києві зрізатимуть замки з зачинених укриттів під час тривоги

Суспільство 16:08, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві рятувальники та правоохоронці будуть зрізати замки з укриттів, якщо вони будуть зачинені під час повітряної тривоги.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
Ще більше новин на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб бути в курсі всіх подій Києва, області та України.
У КМДА зазначають, що всі укриття, які належать до фонду захисних споруд, повинні бути відкриті та доступні для мешканців під час повітряної тривоги.

Балансоутримувачі мають цілодобово забезпечувати доступ населення до укриттів цивільного захисту за сигналів про повітряну загрозу. Якщо ж укриття залишатимуться закритими під час тривоги – рятувальники разом з поліцією зрізатимуть замки, аби надати доступ мешканцям до захисних споруд, – йдеться в повідомленні.

Так, якщо двері укриттів зачинені під час повітряної тривоги, мешканці можуть зателефонувати рятувальникам або в поліцію за номерами "101" або "102". Тоді замки на дверях просто зріжуть, щоб люди були у безпеці.
Також ми писали, що мер Києва Віталій Кличко відреагував на петицію з вимогою відремонтувати всі укриття у столиці. Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, що мешканці міста вимагають відремонтувати бомбосховища через те, що споруди мають жахливий стан.
Крім того, розповідали про те, що комісія Київської міської ради підтримала проєкт рішення про встановлення конструкції цивільного захисту у межах зупинок наземного транспорту. Їх планують встановити з метою створення укриттів для пасажирів під час повітряної тривоги.
Джерело: 44.ua

Нагору