Рятувальники нагадують киянам про небезпеку розваг на зимових водоймах
Безпека 14:08, 27.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Чим дужче тане лід, тим більше бажання перевірити його на міцність. Певно, саме така “мотивація” штовхає людей в плюсову температуру вирушати на водойми. Рибалки, велосипедисти та просто шукачі гострих емоцій випробовують на міцність лід та терпіння рятувальників. Щоправда, у рятувальників його майже не залишилось, тому щоденно вони виходять до водойм і нагадують киянам про небезпеки зимових розваг.
Памятайте:
Нагадуємо, погода в столиці аж ніяк не сприяє безпечному перебуванню на водоймах! Не нехтуйте власною безпекою! В разі надзвичайної ситуації, телефонуйте 101.
