Рятувальні роботи завершено у Шевченківському районі Києва після удару РФ
Поділитися в
Копіювати посилання
Рятувальники завершили аварійно-рятувальні роботи у Шевченківському районі Києва на місці, куди 24 травня влучила російська ракета. Внаслідок ворожої атаки двоє містян загинули, а кількість постраждалих зросла до 92 осіб.
Масований ракетно-дроновий удар російських загарбників тієї ночі пошкодив житлову п’ятиповерхівку. Один з під’їздів будинку був повністю знищений з першого по п’ятий поверх.
Як повідомляє ДСНС Києва, серед 92 постраждалих є троє неповнолітніх. Завдяки оперативним діям служб, 13 людей вдалося врятувати з-під завалів.
«Два дні тут безупинно працювали рятувальники, комунальні служби, медики, психологи, волонтери — всі, хто до останнього боровся за життя. Всього до ліквідації наслідків російської атаки були залучені 871 рятувальник та 201 одиниця пожежно-рятувальної техніки. Психологи ДСНС та Національної поліції надали допомогу 320 людям, які пережили цю страшну ніч», — зазначили в надзвичайній службі.
Таким чином, ліквідація наслідків терористичної атаки росіян офіційно завершена.



