Розбив двері автобуса та почав кидатись на пасажирів: поліцейські затримали бухого неадеквата у Дніпровському районі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Виклик поліцейськім надійшов від водія автобусу. Чоловік перегородив рух громадського транспорту, після чого, на прохання водія зійти з дороги, вибив коліном скло в дверях автобусу та заліз у салон. Там він почав чіплятись до пасажирів.
Копи затримали 23-річного дебошира. Тепер йому може світити до 5 років за ґратами.
