Розбив двері автобуса та почав кидатись на пасажирів: поліцейські затримали бухого неадеквата у Дніпровському районі

Кримінал, Поліція 09:12, 1.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Виклик поліцейськім надійшов від водія автобусу. Чоловік перегородив рух громадського транспорту, після чого, на прохання водія зійти з дороги, вибив коліном скло в дверях автобусу та заліз у салон. Там він почав чіплятись до пасажирів.

Копи затримали 23-річного дебошира. Тепер йому може світити до 5 років за ґратами.

Нагору