Росії до осені не вдасться накопичити навіть третину від випущених нею ракет – Ігнат

Війна 19:09, 23.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Росія восени та взимку минулого року спустошила свої запаси ракети, й до осені, ймовірно, не зможе накопичити навіть третину колишнього запасу.

Про це в етері телемарафону заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Восени і взимку росія випустила велику кількість ракет. Їй не вдасться накопичити навіть третину того, за той період, що залишився до осені. Виробництво триває доволі довго, в умовах санкцій здійснювати його непросто», – розповів він.

Ігнат припустив, що рф може звертатися за допомогою до інших країн, щоб отримати додаткові системи озброєння, однак все одно не відновить свій довоєнний арсенал.

«Їм вдасться щось накопичити, але такий потенціал, який вони накопичували десятиліттями, навряд чи вийде мати у себе на озброєнні», – додав речник.

Нагору