Росіяни вивели у Чорне море два ракетоносії

Общество 09:48, 30.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Військово-морські сили ЗСУ доповіли про ситуацію з ворожими кораблями.

Так, станом на ранок 30 березня у Чорному морі продовжують перебувати два російські катери, які є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до восьми ракет. Про це повідомили у ВМС ЗСУ.

В Азовському морі ворожі кораблі відсутні. Водночас у Середземному морі перебувають чотири ворожі кораблі. Три з них є носіями «Калібрів» загальним залпом до 26 ракет.

Також повідомляється, що за добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою до Чорного моря здійснили два судна. Одне з них продовжило рух у напрямку протоки Босфор. До Азовського моря зайшли чотири кораблі. Жоден із них не продовжив рух з протоки Босфор.

У ВМС зазначили, що Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 року (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації.

Читайте також:

«Дронова атака на Харків: є загиблі та поранені».

Нагору