російське піде в небуття: у Києві дерусифікують ще 44 об’єкти

Суспільство 14:17, 5.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У столиці планують перейменувати ще 44 вулиці, провулки, площі, бульвари та проспекти, назви яких пов’язані з російською федерацією.
Такі проєкти рішень підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, повідомили в міськраді.
Так, у небуття підуть Московський провулок, вулиці Карла Маркса, Клари Цеткін, Краснодарська, Майкопська та Жигулівська. Натомість у процесі дерусифікації можуть з’явитись вулиці Генерала Кульчицького, Левка Лук’яненка, Максима Левіна, Кузьми Скрябіна, Дмитра Годзенка, Василя Стефаника, Павла Лі та Голди Меїр.
За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, міська влада докладає максимум зусиль, щоб увіковічити пам’ять про відомих громадських діячів, які сприяли становленню нашої держави.

Ми маємо шанувати власну історію, увіковічувати видатних діячів минулого та героїв сучасності, – зазначила Вікторія Муха.

Загалом, влада планує завершити процес дерусифікації у столиці та прибрати ворожі топоніми з карти міста.
Нагадаємо, що в рамках дерусифікації у Києві вже перейменували кілька сотень об’єктів. Так, вже з’явилися вулиці Романа Ратушного, Героїв Полку "Азов", Проспект Червоної Калини, Мелітопольська, Лондонська та багато інших.
Також ми розповідали, що у Києві запустили флешмоб із закликом демонтувати пам’ятники російським діячам.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору