Робив “закладки” з амфетаміном: у Києві затримали торговця психотропами, – ФОТО

Кримінал 18:20, 18.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві затримали чоловіка, який робив “закладки” з наркотиками. Про це повідомила поліція.

На кладмена звернули увагі патрульні Деснянського району.

З’ясувалося, що при собі він мав 14 згортків з підозрілим порошком. Також він показав ще п’ять схованок в іншому районі столиці.

“Поліцейські вилучили речові докази та скерували на експертизу, яка підтвердила, що речовина в пакетиках – амфетамін”, – йдеться в повідомленні.

Раніше не судимого 23-річного чоловіка повідомили про підозру за ч. 1 ст. 307 КК (зберігання та збут наркотиків). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави.

Джерело: 44.ua

Нагору