Робив “закладки” з амфетаміном: у Києві затримали торговця психотропами, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві затримали чоловіка, який робив “закладки” з наркотиками. Про це повідомила поліція.
На кладмена звернули увагі патрульні Деснянського району.
З’ясувалося, що при собі він мав 14 згортків з підозрілим порошком. Також він показав ще п’ять схованок в іншому районі столиці.
“Поліцейські вилучили речові докази та скерували на експертизу, яка підтвердила, що речовина в пакетиках – амфетамін”, – йдеться в повідомленні.
Раніше не судимого 23-річного чоловіка повідомили про підозру за ч. 1 ст. 307 КК (зберігання та збут наркотиків). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.


Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави.
Джерело: 44.ua