Різнокольоровий килим: під Києвом розквітнуть 3 мільйони тюльпанів, – ФОТО

Суспільство 16:19, 5.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під Києвом до початку нового, четвертого, сезону очікують цвітіння трьох мільйонів тюльпанів 136 сортів. Один із них буде особливим.
Про це повідомили на Facebook-сторінці парку відпочинку «Добропарк».

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих та актуальних новин Києва, столичного регіону та України.

«Добропарк» разом з голландськими партнерами розробили унікальний тюльпановий мікс «Українська мужність». Він символізуватиме незламність, мужність та силу українського народу.
Крім тюльпанів, «квіткові килими» доповнять шість яскравих локацій, серед яких — гіацинти, нарциси та крокуси.

Квітковий сезон триватиме з 27 квітня до 21 травня.

А ті, хто хотів би милуватись тюльпанами кожного дня прямо біля свого дому, зможуть купити цибулини прямо з поля, – додали у пресслужбі парку.

Нагадаємо, мешканців Києва закликали не купувати первоцвіти – підсніжники, проліски та інші рідкісні рослини, що рано квітнуть, занесені до Червоної книги України. За незаконне придбання та продаж «червонокнижних» рослин українцям загрожує до 3655 гривень штрафу.
Також ми розповідали, що  киян запрошують відвідати «Київський міський Будинок природи, де відбудеться фестиваль фіалок. На фестивалі окрім фіалок буде представлено широкий вибір супутніх товарів для їх вирощування. Традиційно кожен відвідувач виставки отримає подарунковий листочок фіалки.
Джерело: 44.ua

Нагору