Різдвяну донацію крові організували у Києві в будівлі Головпоштамту

Акція 16:11, 23.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Як розповіла Суспільному лікар-терапевт Київського обласного центру служби крові Тетяна Бондарук, на Київщині спостерігається спад донорства, тоді як дефіцит крові лише зростає.

«У нас є запит від військових і ми дуже розраховуємо на сьогоднішню донацію, тому що ми вже повинні відправляти кров на фронт, а нам не вистачає», — зазначила лікарка.

Донація стала частиною масштабного проєкту «Кров рятує життя». У його межах команда «Солом’янських котиків» збирає кошти на обладнання для зберігання та переливання крові на догоспітальному етапі – безпосередньо для бойових медиків. Донації відбуваються щомісяця на різних локаціях Києва.

Фото:  Суспільне новини/Ліля Гончарук

Нагору