Рекордний дохід: у КМДА підрахували, скільки Київ отримав від паркування

Суспільство 20:30, 1.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

За березень у Києві зафіксовано більше ніж 125 тисяч сесій паркування. Про це повідомив департамент територіального контролю міської адміністрації.

Це рекордний результат місяця для інспекції з паркування, зазначили там.

“Майже 9 млн гривень надійшло від оплат за паркування до столичного бюджету”, – додали у КМДА.

Крім того, за перший місяць весни 39,39 тис. водіїв були оштрафовані за порушення правил паркування та дорожнього руху, з них за неоплату паркування штрафи отримали майже 10,5 тисяч.

Понад 1,5 тисячі автівок відправились на штрафмайданчики.

Загалом порушники поповнили бюджет столиці на 11,7 млн гривень.У КМДа звернулись до столичних водіїв з проханням дотримуватись правил зупинки та стоянки і взагалі бути уважними за кермом.

Джерело: 44.ua

Нагору