Районні підприємства «Київзеленбуду» отримали нові трактори

Общество 10:41, 1.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Також придбали 2 екскаватори-навантажувачі.

КО «Київзеленбуд» передав комунальним підприємствам, що входять до його складу, 12 одиниць нової техніки для обслуговування зеленого господарства столиці. Йдеться про 10 тракторів та 2 екскаватори-навантажувачі.

За даними комунальників, майже 70% автотранспорту та машин, що знаходиться на їхньому балансі, у зношеному стані. В окремих районах показник зростає до 90%.

«Утримання застарілої та зношеної техніки у робочому стані потребує постійного проведення ремонтних робіт, що несе значні фінансові витрати. Також це не дозволяє повною мірою використовувати техніку в зеленому господарстві столиці та створює незручності в обслуговуванні парків та скверів Києва», — пояснюють у об’єднанні.

Заміна зношеної та застарілої техніки дасть змогу оновити виробничі процеси та впровадити сучасні технології, підвищити конкурентоспроможність в умовах сучасних викликів, пов’язаних з безпекою та економічною стабільністю.

Оновлення техніки також дозволить підвищити якість надання послуг, покращити благоустрій та зробити місто чистішим і комфортнішим для проживання та відпочинку.

Нагадаємо, з початку року працівники районних КП УЗН уже висадили майже 600 дерев та більше 1000 кущів. А у навколишніх лісах саджають сосни та дуби.

Нагору