Психотропи на 10 млн грн: у столиці викрили групу наркодилерів

Кримінал, Поліція 15:09, 18.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці викрили групу наркодилерів, які збували наркотики у Києві.

Про це повідомляє столична поліція.

Зловмисниками виявились троє чоловіків 35, 32 та 22 років.

В автомобілі, за адресами проживання та в гаражі «торговців» провели обшуки. У результаті було вилучено більше 40 кілограмів синтетичного наркотику, електронні ваги та пакети для фасування. За висновком експертизи, вилучена речовина – це солі Альфа-PVP. Загальна вартість товару за цінами «чорного» ринку становить близько 10 мільйонів гривень.

   

Фігурантів затримали. Двоє з них раніше були судимі за розбій та зберігання наркотиків.

Суд обрав зловмисникам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагору