Прокуратура через суд зобов’язала повернути столичній громаді земельну ділянку у Деснянському районі вартістю понад 122 млн гривень, на якій самовільно облаштували автостоянки
Поділитися в
Копіювати посилання
За позовом Деснянської окружної прокуратури міста Києва суд зобов’язав два кооперативи по експлуатації автостоянок повернути земельну ділянку площею понад 3 га територіальній громаді з приведенням її у придатний для використання стан, звільнивши від автостоянок.
Йдеться про земельну ділянку по вул. Попудренка у Деснянському районі міста Києва. Її вартість складає понад 122 млн гривень. Встановлено, що кооперативи використовували комунальні земельні ділянки, де облаштували автостоянки, без відповідних документів.
Нагадаємо, що раніше завдяки вступу Деснянської окружної прокуратури міста Києва у справу за позовом одного з цих кооперативів до Київської міської ради, вдалося попередити незаконне вибуття цієї земельної ділянки із комунальної власності.
Кооперативу не вдалося у суді скасувати державну реєстрацію права власності територіальної громади Києва на цю землю, здійснену у 2015 році.
Завдяки участі прокуратури Господарським судом м. Києва ухвалено рішення на користь територіальної громади міста Києва.

Пресслужба Київської міської прокуратури