Прокуратура через суд вимагає повернути місту приміщення на Подолі вартістю понад 6 млн гривень, яке незаконно вибуло з комунальної власності
Поділитися в
Копіювати посилання
Подільською окружною прокуратурою міста Києва подано позов до Господарського суду міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради про витребування з чужого незаконного володіння нежитлового приміщення загальною площею майже 75 кв.м, розташованого по вул. Нижній Вал у Подільському районі столиці.
Прокурори встановили, що одне з приміщень у будинку, який належить до об’єктів комунальної власності, було незаконно зареєстроване як приватна власність за рішення Брянківського суду Луганської області, яке на момент реєстрації вже скасували.
Згідно з матеріалами справи, Київрада не передавала це приміщення у приватну власність, а його відчуження відбулося з порушенням закону.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від відкрито провадження у справі.
Прокуратура продовжує вживати заходів для повернення інших приміщень у цьому будинку, що також вибули з комунальної власності незаконним шляхом.
Пресслужба Київської міської прокуратури