Прокуратура через суд повернула місту земельну ділянку вартістю понад 500 тис. грн., на якій незаконно облаштували автомийку
Поділитися в
Копіювати посилання
Рішенням Господарського суду Києва у червні 2022 року задоволено позов Київської міської прокуратури до приватного підприємства та повернуто столичній громаді земельну ділянку площею 130 кв.м, вартістю понад 500 тис. грн. на проспекті Романа Шухевича в Деснянському районі.
Встановлено, що приватне підприємство використовувало комунальну ділянку для автомийки без будь-яких правовстановлюючих документів. Київська міська рада не ухвалювала рішень щодо передачі цієї ділянки підприємству.
Прокуратура подала позов до Господарського суду, в якому вимагала повернути земельну ділянку місту. Господарський суд погодився з доводами прокурора про порушення підприємством вимог земельного законодавства та зобов’язав повернути місту земельну ділянку, а будівлю автомийки – знести.
Приватне підприємство вирішило оскаржити рішення в апеляційному порядку, проте завдяки активній позиції прокурорів Київської міської прокуратури Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду.
Рішення про повернення земельної ділянки площею 130 кв.м, вартістю понад 500 тис. грн. набрало законної сили та підлягає виконанню.
Пресслужба Київської міської прокуратури