«Продають» дешеві дрова: у Київській області орудують шахраї

Суспільство 15:12, 20.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області активізувалися шахраї, які займаються псевдопродажем деревини. Вони пропонують дрова за низькою ціною, люди перераховують авансом гроші, але нічого за них не отримують.
У поліції Київщини наголошують, щоб не попастись на гачок шахраїв, потрібно користуватись перевірними алгоритмами дій.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело актуальних та важливих новин Києва, області та України.
Зокрема, перевіряти коментарі та відгуки людей, які вже користувались послугами обраного продавця, здійснювати розрахунок за товар при доставці та без передплат, з’ясовувати чи наявний у продавця дозвіл від лісового господарства.
Також правоохоронці розповіли про ознаки, за якими можна визначити недобросовісних продавців у соцмережах:

нова сторінка, на якій, зазвичай, немає підписників;
зв’язок тільки через соцмережі;
відмова від зустрічі;
не цікавить адреса доставки;
готовність везти товари на далекі дистанції;
передплата або повна оплата;
розрахунок здійснюється лише на карту;
занижені ціни.

Поліція Київщини застерігає від шахрайства: будьте обачними та використовуйте поради. У разі ж, якщо ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте та звертайтесь до поліції!, – додали правоохоронці.

Нагадаємо, ми розповідали про те, що правоохоронці у Київській області викрили банду шахраїв, які у соціальних мережах обманювали громадян, пропонуючи купити неіснуючі дрова.
Крім того, повідомляли, що правоохоронці затримали двох чоловіків, яких підозрюють в організації роботи фальшивого пункту обміну валют у Києві. Потерпілий передав «касиру» 52 000 доларів США для обміну, однак, отримавши гроші, зловмисник втік через запасний вихід.
Джерело: 44.ua

Нагору