Правоохоронці затримали киянку, яка погрожувала підірвати приміщення одного зі столичних управлінь поліції

Кримінал 15:19, 1.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисниця, 52-річна місцева мешканка, зателефонувала на спецлінію 102 та повідомила про намір підірвати гранатою адміністративну будівлю районного управління поліції.

 

Під час перевірки оселі порушниці будь-яких вибухонебезпечних предметів, які могли б становити загрозу, поліцейські не виявили. Остання під час спілкування зі слідчими не надала будь-яких об’єктивних причин своїм діям.

 

Зловмисниці повідомлено про підозру, за невдалий «жарт» їй загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагору