Правоохоронці в Києві арештували активи російської компанії на 40 млн гривень

Кримінал 18:49, 19.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві правоохоронці виявили фірму, яка зареєстрована на території рф та здійснювала на території України продаж паливно-мастильних матеріалів та речовин. Правоохоронці арештували її активи.
Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини Києва, області та України.
У рамках досудового розслідування поліцейські встановили підприємство, кінцевим бенефіціарним власником якого є громадянин держави-агресора. Фірма займалася реалізацією паливно-мастильних матеріалів та речовин.
За клопотанням правоохоронців, слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва наклав арешт на паливно-мастильні матеріали російської компанії. Вартість арештованого майна склала понад 40 млн гривень. Вилучене передали на потреби Збройних Сил України.
Також ми раніше розповідали про те, що у центрі Львова та Києва суд заарештував два готелі, які належать російській мережі. Вартість арештованого майна складає майже 1 млрд гривень.
Вас також може зацікавити: За час війни у Києві заарештували майно російських та білоруських компаній на майже 8 млрд грн.
Джерело: 44.ua

Нагору