Правоохоронці столичної підземки притягнули до відповідальності 22-річного студента, який їхав на велосипеді по ескалатору метро
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора у телеграм-каналах було опубліковано відео, на якому хлопець пересувається на велосипеді по ескалатору станції метро “Арсенальна”.
Поліцейські встановили особу порушника – ним виявився місцевий мешканець, студент столичного університету, який у погоні за “ексклюзивними” відео знехтував особистою безпекою та безпекою інших пасажирів.
Правоохоронці склали відносно молодика адміністративний протокол за статтею 173 КУпАП — дрібне хуліганство, йому загрожує штраф.
