Правоохоронці ідентифікували ще трьох військових рф, які ґвалтували жінок на Київщині

Суспільство 14:12, 31.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Прокуратура ідентифікувала та повідомила про підозру трьом військовослужбовцям зс рф у порушенні законів та звичаїв війни.
Про це повідомляє пресслужба Офіса Генпрокурора.
Підозрювані – військові 37-мої окремої гвардійської мотострілецької Донської Будапештської Червоного прапора ордена Червоної Зірки бригади (37 ОМСБр, в/ч 69647) збройних сил Російської Федерації, уродженці Республіки Бурятії, Читинської області та Іркутської області рф.
За даними слідства, у березні 2022 року підозрювані разом з іншими військовими ЗС рф окупували один з населених пунктів Київщини. Вони залякували мирне населення, шукали чоловіків та учасників сил антитерористичної операції, постійно оглядали всі приміщення цивільних будинків.
Через 20 днів окупації російські військові почали систематично вриватись на подвір’я приватного будинку, де проживали дві жінки та малолітня дівчинка. Робили це завжди в групах по три особи, склад яких постійно змінювався.
Підозрювані зі зброєю по черзі водили одну з жінок до гаражного приміщення, де ґвалтували. Інші в цей час залишались на вулиці, аби подолати можливий опір з боку її родичів та сусідів.
Один з них за час окупації вчинив насильницькі дії сексуального характеру раз, другий вчиняв такі дії двічі, а третій – протягом тижня кожного дня.
Раніше ми розповідали, що Україна звинуватила двох російських солдатів у сексуальному насильстві над 4-річною дівчинкою та груповому зґвалтуванні її матері під дулом автомата на очах у її батька під час окупації у Броварському районі Київської області.
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору