Працівниця банку на Київщині привласнила пів мільйона коштів померлих клієнтів

Кримінал 08:23, 11.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

35-річна співробітниця змінювала дані загиблих клієнтів у системі банку й переводила їхні гроші на власні рахунки.

Кіберполіція задокументувала злочинну схему, що діяла у 2020–2021 роках. Жінці повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Нагору