Поточний ремонт вулиці Пирогова в Києві обійдеться у 12 млн гривень

 Поділитися

Поділитися в

Дорожники Шевченківського району за 12 млн гривень замовили проведення поточного ремонту вулиці Пирогова. В перелік робіт входить ремонт тротуарів, заміна люків та влаштування залізобетонної підпірної стінки, які повинні бути завершені до початку вересня поточного року.

Як стало відомо з оголошення електронної системи ProZorro, 2 травня 2023 року КП “ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району” (*) уклало з ТОВ “Дорожньо-будівельне управління – 208” (**) договір на проведення поточного ремонту вул. Пирогова (від вул. Богдана Хмельницького до бульв. Тараса Шевченка). Ціна договору склала 12,04 млн гривень.

За умовами договору, підрядник до 4 вересня 2023 року повинен буде замінити асфальтобетонне покриття тротуару на ФЕМ та тактильну плитку, встановити гранітні бортові камені, замінити чавунні люки та влаштувати залізобетонну підпірну стінку.

Закупівлю провели через “відкриті торги з особливостями”. Нагадаємо, що у разі подання для участі у такій закупівлі однієї пропозиції, ця закупівля одразу переходить на стадію розгляду цієї пропозиції, а не відміняється, як у відкритих торгах. Для участі у тендері вказаній закупівлі на проведення поточного ремонту вул. Пирогова пропозицію подавало тільки ТОВ “Дорожньо-будівельне управління – 208”, з яким і уклали договір.

Нагору