Послухав музику та отримав повістку: пара розважалася під російський реп

Общество 14:09, 19.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Попри заборону, люди вмикали російські пісні у громадському місці

У Боярці Київської області на одній із вулиць молода пара під час прогулянки увімкнула російську музику.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що чоловік підспівував і навіть підтанцьовував російському виконавцю. Жінка, яка йшла за молодою парою, зробила зауваження чоловікові, але він почав сперечатися з нею. Небайдужа громадянка повідомила про інцидент поліції.

Правоохоронці швидко знайшли правопорушника та його супутницю, вручили їм адмінпротокол за дрібне хуліганство, а хлопцю виписали ще й повістку до військкомату

Нагору