Пошкоджені будівлі та авто: наслідки нічної атаки на Київщину

Общество 10:06, 6.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

На щастя, обійшлося без жертв і поранених.

У ніч на 6 квітня ворог масовано атакував Київщину «шахедами» та ракетами. В області працювали сили ППО. Як повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник, наслідки російського удару фіксуються у трьох районах.

У Броварському районі зазнали руйнувань дві будівлі станції техобслуговування, сім автомобілів і два навантажувачі. Також пошкоджені вікна та фасад автозаправної станції.

У Бучанському районі уламки збитих цілей посікли дах і стіну будинку. Пошкодження незначні. У Фастівському районі від обстрілу постраждав легковий автомобіль.

Поліцейські Київщини продовжують документувати наслідки російської атаки. На місцях подій працюють патрульні, слідчо-оперативні групи та вибухотехніки. Поліцейські закликають жителів області повідомляти про підозрілі предмети на спецлінію «102».

Нагадаємо, що від удару балістикою під ранок 6 квітня у Києві постраждали три райони столиці: Дарницький, Солом’янський і Оболонський. Унаслідок ворожої атаки спалахнули пожежі. В Оболонському районі зруйновані верхні поверхи п’ятиповерхового бізнес-центру. У Дарницькому — постраждали троє людей.

Нагору