Посадовця КМДА, підозрюваного у систематичному вимаганні грошей зі столичних перевізників, відсторонено від посади
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За клопотанням слідчого ТУ ДБР 7 червня Печерським судом Києва відсторонено від посади заступника директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Також йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Керівнику транспортного підприємства обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу у сумі 3 млн гривень.