Посадовці накрали 1,4 млн грн на ремонтах у Солом’янському районі + ФОТО

Кримінал 16:14, 17.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Посадовці комунального підприємства у зговорі з підрядниками уклали договори на капремонти декількох будівель у Солом’янському районі Києва.

Учасники «схеми» внесли завищені ціни на проведення ремонту. До злочинної схеми причетні заступник керівника та інженер-проєктувальник комунального підприємства, а також засновник, директор та бухгалтер товариства-підрядника. Сума завданих збитків сягає 1 400 000 гривень.

Нагору